Logo
Naršo
Svečių: 1
Narių: 0
Šiame puslapyje: 1
SkaitiklisHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Grįžti į pagrindinę svetainę
Sveiki apsilankę svetainės "Antrasis pasaulinis karas" archyve.Čia rasite visas senesnes mūsų forumo temas, pokalbių pranešimus, naujienas ir anksčiau skelbtas apklausas. Archyve nėra jokios registracijos, tad galite naršyti po jį be jokių apribojimų. Tiesa, kaip ir kiekviename archyve, čia negalėsite nieko rašyti, komentuoti, keisti ar papildyti. Tai yra didžiausios ir seniausios lietuviškos svetainės, skirtos Antrajam pasauliniam karui, archyvas.

Archyvas paskutinį kartą papildytas 2007 metų balandžio 18 dieną.


Karlo Dönitzo biografija

      Paskutinė mūsų svetainėje balandžio 1 dieną skelbta naujiena sukėlė nedidelį sąmyšį ir net nepasitenkinimo bangelę. Kas gi norėtų pradėti pinigus už tai, ką iki šiol gaudavo nemokamai. O ir tas administratorių įžūlumas - reiklauti po 3 litus per savaitę. Leidę sau papokštauti vieną dieną per metus, dirbame toliau ir šiandien vėl Jums pristatome kelias svetainės naujienas.
      lhadas19 mums pateikė dar vieną savo straipsnį. Šį kartą jis aprašo admirolo Karlo Dönitzo biografiją ir jo indėlį plėtojant povandeninį Vokietijos laivyną. Autorius atskiruose sąrašuose pateikia admirolo kilimo karinės karjeros laiptais etapus, išvardija jo gautus apdovanojimus, pateikia papildomų iliustracijų ir skaitinių internete nuorodų pluoštą. Turbūt nereikia priminti, kad skaitytojų įvertinimai ir komentarai kaip visada laukiami.
      Daimyo vėl atnaujino Filmų ir Kompiuterinių žaidimų skyrius. Iš viso per abu šiuos skyrius Jums pateikiama net dešimt naujienų. Autorius itin nuoširdžiai aprašė sezono naujieną – kompiuterinį žaidimą Red Orchestra: Ostfront 41-45. Kadangi šis žaidimas sužavėjo jau ne vieną svetainės narį, tikimės, kad ir jie savo komentarais ar įspūdžiais papildys išsamų aprašymą.

Paskelbė : ketvirtadienis, 2006 m. balandžio 06 d. - 09:33:27 | Skaityti/rašyti komentarus: 2 | email to someone printer friendly
Įvedamas narystės mokestis

    Siekdama aktyvesnio ir profesionalesnio svetainės plėtojimo, administracija priėjo išvados, jog tam reikalingos nuolatinės finansinės investicijos. Lėšos būtinos ne tik svetainės išlaikymui, bet ir įvairių dabar egzistuojančių bei planuojamų projektų vykdymui. Kadangi vien administracijos nariams ši išlaidų našta būtų per sunki, administracija nusprendė, kad nėra kitos išeities, kaip tik įvesti nuolatinį svetainės nario mokestį.
      Apmokėjimas už narystę bus priimamas SMS žinutėmis. Nutarta, kad savaitinis prisijungimo prie svetainės mokestis bus 3 litai. Išsiuntę mobiliuoju telefonu žinutę "APK Jūsų vardas" numeriu, kurį nurodysime kiek vėliau, Jūs gausite kodą, kurį turėsite įvesti į specialų laukelį greta įprasto slaptažodžio. Šis kodas, kaip minėta, galios vieną savaitę.
      Aktyviausiems nariams už indėlį į svetainės plėtojimą bus taikomos įvairios nuolaidos. Pavyzdžiui, straipsnių autoriams, priklausomai nuo straipsnių kokybės, ketiname suteikti nemokamą prisijungimą nuo dviejų iki dvylikos savaičių. Savaitę nemokamai naršys kiekvienas, kuris atsiųs svetainei pagal reikalavimus surašytą knygos, filmo ar kompiuterinio žaidimo anotaciją. Atitinkamai bus premijuojami ir aktyvūs forumo dalyviai, pasižymėję konstruktyviomis ir informatyviomis žinutėmis.
      Tuo tarpu Svetainės taisyklių pažeidėjams ketiname taikyti didesnius mokesčius. Įspėjimus gavusiems nariams prisijungimo kodas kainuos 5 litus. Toks mokestis bus taikomas visą nuobaudos galiojimo laikotarpį, kuris numatytas taisyklėse. Tikimės, kad tai prisidės prie didesnės tvarkos svetainėje įvedimo ir korektiškesnio bendravimo.
      Nauja tvarka įsigalios jau nuo ateinančio pirmadienio. Tikimės Jūsų supratimo ir tolesnio bendradarbiavimo. Atminkite, kiekvienas aktyvus svetainės narys, įvairiais darbais prisidėsiantis prie svetainės tobulinimo, turės galimybę išvengti šių, nors ir menkų, bet vis dėlto išlaidų.

--------------------------------------------------------------

Informacijos atšaukimas. Su balandžio 1-ąja

      Kaip ne vienas supratote, ši informacija apie įvedamą svetainės nario mokestį buvo tik balandžio 1-osios pokštas. Svetainė "Antrasis pasaulinis karas" ir toliau išlieka nemokama vieta internete, kurioje kasdien laisva valia susirenka gausus būrys istorijos mėgėjų ir profesionalų. Ir jie nemoka bei nemokės ateityje jokių prievartinių mokesčių. Atsiprašome visų tų, kurių komentarai pirmąją paros pusę apie šią žinią buvo ištrinti. Taip administracija tik stengėsi ilgiau išlaikyti mažytę intrigėlę ir paerzinti Jus. Jokių mokesčių!

Paskelbė : šeštadienis, 2006 m. balandžio 01 d. - 09:32:16 | Skaityti/rašyti komentarus: 6 | email to someone printer friendly
Josefo "Seppo" Dietricho biografija

      Šį kartą Jūsų dėmesiui pateikiame dviejų autorių kūrinį, bendrą lhadas19 ir Daimyo rašinį apie vieno iš svarbiausių SS kariuomenės vadovų, Josefo "Seppo" Dietricho, gyvenimo kelią ir karjerą. Šio nacistinės Vokietijos veikėjo biografija yra chrestomatinė, būdinga ne vienai iki šiol prisimenamai to laikotarpio Vokietijos asmenybei: bemokslis, jokios profesijos neturįs Dietrichas padarė stulbinančią karjerą A.Hitlerio sukurtame Reiche vien dėl savo ištikimybės ir, matyt, įgimtų vadovavimo gabumų. Šios savybės jam padėjo iškilti iki viršutinio nacistinės Vokietijos hierarchijos aukšto ir tapti vienu svarbiausių fiurerio patikėtinių.
        Kita šiandienos naujiena – mūsų nario Panzer pateiktas kompiuterinio žaidimo Great battles of WWII: Stalingrad aprašymas. Primename, kad kiekvienas iš Jūsų taip pat galite prisidėti prie įvairių svetainės skyrių plėtojimo – siųsti administratoriams savo žaistų žaidimų, skaitytų knygų ar matytų filmų aprašymus. Jei ketinate tai padaryti, pasistenkite prisilaikyti svetainėje nustatytų turinio ir išvaizdos formatų, kaip tai šauniai padarė Panzer.

Paskelbė : penktadienis, 2006 m. kovo 31 d. - 02:27:08 | Skaityti/rašyti komentarus: 0 | email to someone printer friendly
Eiti į puslapį 1 [2] 3 ... 9 10 11


Pokalbiai
arecibo
Gru 08 : 04:17
Durna nuojauta krebžda "po stogu" - pavasariui bus ne tik ekskursiją po Raguvėlės gelž. stotÄÆ
Jau yra minčių

arecibo
Gru 08 : 04:07
Dėl Pnv "jūdesio" apk.net aplinkoje tai čia perdėta...
Va, l.gerbiamą kolegą Alių tai ir pražiopsojau
Stiprybės, bičiuli

Thompsonas
Gru 08 : 04:07
"Vienas kitas pažÄÆstamas veidas" jau visą savaitę anonsuose matomas.

Ta 152
Gru 08 : 04:05
Lapine, žinau, kad daug kas nepritars, bet aŔ asmeniŔkai konkrečių detalių ieŔkočiau David Irving'o
Hitler's War knygoje, juolab, ji laisvai prieinama -nuoroda- Man regis, jo faktologija yra gerbtina, o interpretacijos - kitas reikalas. Grynai IMHO,

Desert Fox
Gru 08 : 03:48
Galbūt kas nors galėtų pasiūlyti literatūros ar straipsnių, kuriuose būtų apžvelgiama Nacistinės Vokietijos pozicija Dancigo ir Sudetų klausimu? "Step by step", taip sakant. Iki karo pradžios.


Svetainėje esančią  informaciją  laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą . Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2007 / info@antraspasaulinis.net
   
Atlikimo laikas: 0.2704 sekundžių. DB užklausos: 66.